Оферта:
Хотел Диана се намира в Златни Пясъци, на 500 метра от пясъчния плаж. Хотел Диана предлага множество удобства, за да задоволи желанията и на най-взискателните посетители. Приятната атмосфера в хотел Диана, Златни Пясъци и любезното обслужване са водещите причини да го посетите и да се насладите на пълноценната си почивка.
През Май и Юни All inclusive + Басейн на Шок Цени в Хотел Диана, Златни Пясъци. Дете до 12 г. Безплатно!!!
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера от 25.05.2023г. до 19.06.2023г.;
- Запитването за свободни места НЕ е РЕЗЕРВАЦИЯ! След заплащане на ваучера, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се обадете на изписания телефон в горния му десен ъгъл, за да направите своята РЕЗЕРВАЦИЯ.
- Едно лице може да закупи неограничен брой ваучери;
- Вариант 1: Нощувка на база All inclusive от 25.05 до 31.05 на човек за 35 лв.
- Вариант 2: Нощувка на база All inclusive от 01.06 до 19.06 на човек за 39 лв.
- Настаняване на второ дете от 2 до 11.99г. или второ дете от 2 до 11.99г.:
- Вариант 3: Нощувка на база All inclusive от 25.05 до 31.05 за 29 лв.
- Вариант 4: Нощувка на база All inclusive от 01.06 до 19.06 за 34 лв.
- Ваучерът включва:
- Една нощувка за един човек настанен на база All inclusive. Ваучерът е валиден при настаняване в двойна стая, при минимална двойна заетост (2-ма пълноплащащи); Стаите не разполагат с климатик;;
- Дете до 1.99г. се настанява безплатно на база само нощувка;
- Едно дете от 2г. до 11.99г. с двама възрастни се настанява безплатно за пакета;
- Второ дете от 2г. до 11.99г. настанено на редовно легло с двама възрастни закупува ваучер по вариант 3 или 4;
- За настаняване на един възрастен и едно дете до 11.99г. е необходимо закупуването на ваучер и доплащане на място 80% от цената;
- За настаняване на две деца от 2г. до 11.99г. с един възрастен е необходимо закупуването на 2 ваучера на ден;
- Трети възрастен настанен на редовно легло закупува цял ваучер;
- За единично настаняване е необходимо закупуването на 2 ваучера на ден;
- Басейн, шезлонг, чадър, Wi - Fi на рецепция и лоби бар, паркинг - при възможност.
- All inclusive пакета включва:
- Закуска;
- Обяд;
- Следобедна закуска (от 15:30 до 16:30 пица и сладодед);
- Вечеря;
- Всички хранения се извършват в ресторанта на хотела на шведска маса;
- По време на всички хранения се предлага: сок, вода и топли напитки;
- Алкохолни напитки (бълг. алкохол - ликьори, мастика, водка, ракия, вино- бяло и червено, ром, бира) се предлагат през целия ден от 10.00 - 22.00ч на бар басейна;
- При по-малко от 30 гости в хотела, изхранването е по меню.
- Условия за анулация:
- Анулация на вече направена резервация е възможна до 14 дни преди датата на настаняване. След този период се удържа неустойка в размер на 50% от платената сума.
- Домашни любимци до 5кг. с изградени навици са разрешени;
- Всички условия на grupovo.bg ТУК.